Etapy projektu

opisane krok po kroku

OPCJA PODSTAWOWA

I. INWENTARYZACJA

Jest to pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy. Jedziemy na inwestycję, żeby pobrać wymiary z natury i wykonać dokumentację fotograficzną. Najczęściej już na tym etapie rodzą się pierwsze koncepcje i pomysły.

II. KONCEPCJA

Przygotowuję kilka propozycji układów funkcjonalnych projektowanej przestrzeni, które prezentuję w formie rzutów poziomych uzupełnionych opisem. 

III. WIZUALIZACJE

Po wybraniu koncepcji przechodzimy do etapu modelowania i tworzenia wizualizacji. Jest to idealny moment na przedstawienie proponowanej kolorystyki oraz formy materiałów, które dopracowujemy wspólnie z klientem.  

IV. LISTA ZAKUPÓW

Każdy projekt dostosowuję do budżetu klienta. Lista zakupów, która obejmuje wykaz mebli i materiałów wykończeniowych, pozwala nam utrzymać kontrolę nad Twoimi wydatkami.

V. DOKUMENTACJA

Dokumentacja projektowa to inaczej książka zawierająca wszystkie projekty niezbędne ekipie remontowo - budowlanej do wykonania projektu zgodnie z wypracowaną koncepcją.

VI. WYCENA PRAC

Polecam współpracę z naszymi fachowcami w celu uniknięcia ryzyka pracy z nierzetelnymi podwykonawcami i problemami mogącymi pojawić się podczas realizacji projektu.

Pobierz przykładowy Projekt Kompleksowy

OPCJA DODATKOWA

 


VII. NADZÓR 

Nadzór autorski to usługa dodatkowa, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Na tym etapie klient przekazuje mi klucze, a ja kontroluję postęp prac na inwestycji.

 

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

pani Magdalena

Zakres: projekt i nadzór realizacji

Korzystaliśmy z usługi projektu i nadzoru nad realizacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pepe Interiors i z efektu końcowego!
Rozwiązania w projekcie bardzo kreatywne pod względem funkcjonalnym i estetycznym. Duża pomoc w trakcie realizacji, szczególnie jeśli chodzi o zakupy i komunikację z ekipami. Elementy, które wymagały poprawy, czy zmiany były omawiane na bieżąco i wspólnie wprowadzaliśmy korekty. Polecam współpracę z Panią Pauliną!
pani Agata

Zakres: projekt i nadzór realizacji

Projekt i realizacja. Proces przebiegł sprawnie, terminy i prace były dopilnowane i skoordynowane. Mieliśmy wrażenie solidności i rzetelności. Kwestie sporne i reklamacje były traktowane poważnie i rozwiązywane w sposób satysfakcjonujący. Polecam.
pani Roksana

Zakres: projekt i nadzór realizacji

Pepe Interiors zaprojektowało wykończenie i aranżację naszego 70m2 mieszkania w stanie deweloperskim. Proces obejmował wszystkie stadia, począwszy od rysunków technicznych, wizualizacji, zakupu materiałów, po nadzorowane przez Panią Paulinę wykonanie prac przez ekipę budowlaną. Wszystko odbyło się bez naszego bezpośredniego udziału, jako że przebywaliśmy w tym czasie zagranicą. W tych wymagających warunkach nasza współpraca z przebiegała bardzo sprawnie, a efekt końcowy zachwycił. :) Polecamy serdecznie!