Pepe Interiors

projekty i aranżacje wnętrz

To, co dla Ciebie może wydawać się czarną magią, dla mnie jest ogromną przyjemnością. Wnętrza projektuję w oparciu o Twoje potrzeby i moje 6-letnie doświadczenie. Z powodzeniem łączę komfort użytkowania z ciekawymi rozwiązaniami projektowymi. 

Zajmuję się zarówno wnętrzami mieszkań w stanie deweloperskim, jak i mieszkaniami z rynku wtórnego czy wnętrzami domów jednorodzinnych. Zakres prac projektowych dopasowuję indywidualnie do Twoich oczekiwań - może to być projekt z wizualizacjami, doborem materiałów i rysunkami dla podwykonawców, projekt z nadzorem nad jego realizacją lub samo rozplanowanie układu pomieszczeń. Sprawdź pełną ofertę.

Stawiam na jakościową i sprawną komunikację, która jest kluczem do dobrej współpracy. Oprócz spotkań na inwestycji, kontaktu telefonicznego czy mailowego, korzystam też ze specjalnej platformy, która skupia cały przebieg projektu w jednym miejscu. Zawsze masz wgląd do otrzymanych materiałów, takich jak wizualizacje, rysunki, zdjęcia materiałów wykończeniowych czy linki do sklepów.  Zobacz jak wygląda każdy etap projektu.

Cenię sobie ponadczasowość wnętrz, dlatego proponuję materiały sprawdzone, trwałe i jakościowe. Znając realia rynku jestem w stanie przeprowadzić Cię przez gąszcz różnych ofert i wybrać te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszam do współpracy!
Paulina Piecychna