Pepe Interiors

To, co dla Ciebie może wydawać się czarną magią, dla mnie jest ogromną przyjemnością. Wnętrza projektuję w oparciu o Twoje potrzeby i moje doświadczenie. Z powodzeniem łączę komfort użytkowania z ciekawymi rozwiązaniami projektowymi.

Zajmuję się zarówno wnętrzami mieszkań w stanie deweloperskim, jak i mieszkaniami z rynku wtórnego czy wnętrzami domów jednorodzinnych. Zakres prac projektowych dopasowuję indywidualnie do Twoich oczekiwań - może to być projekt z wizualizacjami, doborem materiałów i rysunkami dla podwykonawców, projekt z nadzorem nad jego realizacją lub samo rozplanowanie układu pomieszczeń.

Stawiam na jakościową i sprawną komunikację, która jest kluczem do dobrej współpracy. Oprócz spotkań na inwestycji, kontaktu telefonicznego czy mailowego, korzystam też ze specjalnej platformy, która skupia cały przebieg projektu w jednym miejscu. Zawsze masz wgląd do otrzymanych materiałów, takich jak wizualizacje, rysunki, zdjęcia materiałów wykończeniowych czy linki do sklepów.

Cenię sobie ponadczasowość wnętrz, dlatego proponuję materiały sprawdzone, trwałe i jakościowe. Znając realia rynku jestem w stanie przeprowadzić Cię przez gąszcz różnych ofert i wybrać te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Zapraszam do współpracy.
Paulina Piecychna